10 C
Pristina, XK
Samstag, 10 Dezember, 2016.
revistabora-gif

Kujt i’a kushton 7 trëndafila ML? Videoprojekti mjaft hot (Video)

ML është një nga reperët premtues të skenës muzikore shqiptare, ai jeton dhe vepron në Zvicër i cili nuk ndalet asnjëherë me videoklipe të...

Leonard Alija publikon projektin e ri “Dalim, dalim“

Këngëtari Leonard Alija ka publikuar projektin më të ri të titulluar ''Dalim, dalim''. Ky projekt i punuar me tekst nga Suzana Fazliu e muzikë...
revista-bora-ads
radio-bora-ads-300-600